Кошик 0
сайт в розробці, приносимо свої вибачення і пропонуємо перейти на діючий за адресою VITASAN.PROM.UA / сайт в розробці, приносимо свої вибачення і пропонуємо перейти на діючий за адресою VITASAN.PROM.UA

ГЕЛЬ-БАЛЬЗАМ ЕВКАМІНТ- ПАНАЦЕЯ ЧИ ЖИТТЄВА НЕОБХІДНІСТЬ

Ось і настала осінь! Нічого незвичайного не сталося, все тече і змінюється у вічному кругообігу часу. Знову прийшла золота пора, природа злегка забарилася шаленим буйством фарб і зменшила біг. Прийшов час спокою, умиротворення, легкої медитації, підведення підсумків і підготовці організму до незгод, холодів, дощів, снігів застуди і вірусних інфекцій. Незамінним, корисним і дуже ефективним засобом профілактики і боротьби з усіма цими «подарунками» осені є гель-бальзам ЕВКАМІНТ.
Що ж це за чудовий засіб і чим воно так дивно?

Секрет криється не тільки в вивіреної рецептурної прописі і технологічному процесі, він знаходиться набагато глибше і охоплює всі етапи від «зачаття до народження» - високоякісну натуральну сировину від кращих світових виробників, інноваційні технології, багаторічну працю та досвід, творчий підхід команди професіоналів, роки експериментів , проб, помилок, апробації та впровадження. Таким був шлях створення гель бальзаму ЕВКАМІНТ - все краще взято у Природи і нічого зайвого.
Гель-бальзам ЕВКАМІНТ пройшов апробацію, схвалений до застосування і успішно застосовується на українській антарктичній станції Академік Вернадський, розташованої на острові Галіндез Аргентинського архіпелагу, поблизу Південного полюса
ЕВКАМІНТ - натуральний препарат, який успадкував у природи шляхетний бальзамічний хвойно-камфорний аромат евкаліпта, легку прохолоду м'яти, витончену гіркоту гвоздики і жаркий темперамент кориці. Всі ці властивості гель-бальзаму сплелися в одну неподільну складну спіраль і дали багатогранні, дивовижні оздоровчі та косметичні ефекти.


* ЕВКАМІНТ - 100% перевірена, повноцінна «аптечка в кишені», замінює безліч пігулок, настоянок, розтирань, баночок та іншої «хім-фарм» продукції.

Застосовується гель дуже просто у вигляді втирання, точкових аплікацій, інгаляційних процедур (в розведеному вигляді). Властивості і застосування цього гель-бальзаму, воістину, багатогранні і широкі, він з легкістю усуває головний біль, сприяє профілактиці простудних і вірусних захворювань, зміцнює захисні функції організму, бореться і перемагає простуду, закладеність носа і нежить, допомагає при кашлі. Напади мігрені, запаморочення, морська хвороба швидко зникають під потужним, але разом з тим м'яким дією гель-бальзаму.
Багаторазового підсилює оздоровчий ефект сауни. Швидко і пролонговано знімає свербіж, запалення і набряк при укусах комах.
Охолоджує, знімає біль і набряклість при спортивних і побутових травмах, так само добре освіжає і прибирає відчуття легкого нездужання в жарку погоду. Тонізує, знімає втому, напругу і емоційні навантаження нервової системи.
ЕВКАМІНТ незамінний і високоефективний, простий у використанні і компактний. Ця мініатюрна і така багатофункціональна «аптечка в кишені» завжди повинна бути під рукою: в кишені, сумочці, валізі, будинку, в спортивному залі, сауні, в подорожі, за кермом автомобіля і просто СКРІЗЬ !!! Скориставшись раз Ви не захочете з нею розлучитися, так як ЕВКАМІНТ- це саме те, що необхідно Вам та Вашим близьким. Це не панацея від усіх болячок, але це життєва необхідність, гідний захист і реальна допомога на кожен день, в спеку і холод.
Здоров'я Вам і бережіть себе!


Купити гель- бальзам Евкамінт


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв