Кошик
319 відгуків
БІШОФІТ ПИРОГОВА питний Полтавське родовищеКУПИТИ БІШОФІТ

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

VITASAN органічні препарати та косметика для здоров'я
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0016:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (50) 913-03-03
Vodafone
+380 (73) 913-03-03
Life
+380 (68) 913-03-03
Kyivstar
VITASAN органічні препарати та косметика для здоров'я
VITASAN
вул. Межигірська, 39/20 (Цокольний поверх), Київ, Україна
vitasan.com.uashop@vitasan.com.ua

Бальнеологічний магнієвмісний засіб в реабілітації постраждалих з посттравматичним стресовим розладом

Бальнеологічний магнієвмісний засіб в реабілітації постраждалих з посттравматичним стресовим розладом

Бальнеологічний магнієвмісний засіб в реабілітації постраждалих з посттравматичним стресовим розладом

Матеріал, викладений у монографії, буде корисним для лікарів реабілітаційних і санаторно-курортних закладів ортопедо-травматологічного та неврологічного профілю, лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, лікувальної фізкультури, фізіотерапевтів, ортопедів-травматологів, неврологів, спеціалістів з вищою немедичною освітою – фахівців з фізичної терапії та ерготерапії, психотерапії та для широкого медичного загалу.
ISBN 978-966-2326-80-2 © ДУ «УкрНДІ МР та К МОЗ України», 2023

Основним методом лікування порушення адаптації вважається психотерапія, яка ставить своєю метою допомогти пацієнтові переробити проблеми і впоратися з симптомами, що виникають під час зіткнення з травмуючою ситуацією. Другим важливим методом лікування є медикаментозна терапія. Використовують практично всі групи психотропних препаратів: антидепресанти, транквілізатори, бета-блокатори, нейролептики тощо. Дослідження показують, що ряд препаратів є корисними в мінімізації симптомів, але у більшості випадків ліки не повністю усувають симптоми. Також завжди є ризик звикання до препаратів, можливість побічних дій, ускладнень і т.п. Тому, в останній час значно зросла зацікавленість у розробці немедикаментозних засобів, здатних надавати аналогічний ефект, але з мінімізацією побічної дії.

Одним з перспективних напрямків є використання в комплексній терапії невротичних розладів магнієвмісних бальнеологічних препаратів. Це пов'язано з важливістю магнію для нормального функціонування центральної нервової системи: входячи до складу рецепторних утворень, він забезпечує міжнейронну та внутрішньоклітинну передачу нервових сигналів. 20 % з усієї кількості магнію в організмі людини знаходиться у мозку та нервовій тканині. Рівень магнію значно знижується при деяких психічних розладах, особливо, при депресії. Дослідженнями останніх років показано позитивний ефект використання препаратів магнію при неврологічних та психічних захворюваннях, про зниження рівня показників тривоги та депресії у хворих після перенесеного стресу.

Українська академія реабілітації та здоров'я людини

Рекомендовано до друку Вченою радою ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України»
(протокол № 11 від 6 грудня 2022 року). Р31
Реабілітація військовослужбовців в умовах санаторно-курортних
та реабілітаційних закладів: монографія / за заг. ред. Бабова К.Д. –
Одеса: «Поліграф», 2023. – 80 с.
ISBN 978-966-2326-80-2

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner