Кошик
372 відгуків
БІШОФІТ ПИРОГОВА питний Полтавське родовищеКУПИТИ БІШОФІТ

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

VITASAN органічні препарати та косметика для здоров'я
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0016:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (50) 913-03-03
Vodafone
+380 (73) 913-03-03
Life
+380 (68) 913-03-03
Kyivstar
VITASAN органічні препарати та косметика для здоров'я
VITASAN
вул. Межигірська, 39/20 (Цокольний поверх), Київ, Україна
vitasan.com.uashop@vitasan.com.ua

Парафін косметичний засіб для аплікацій 1000

401 ₴

Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 4820031810548
Парафін косметичний засіб для аплікацій 1000
Парафін косметичний засіб для аплікацій 1000Готово до відправки
401 ₴
+380 (50) 913-03-03
Vodafone
  • +380 (73) 913-03-03
    Life
  • +380 (68) 913-03-03
    Kyivstar
+380 (50) 913-03-03
Vodafone
  • +380 (73) 913-03-03
    Life
  • +380 (68) 913-03-03
    Kyivstar
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики

Для чого використовується парафін?

Ще у Давньому Римі місцеві жителі активно використовували парафін у медично-косметичних цілях. Застосовували його в першу чергу для масажних процедур, оскільки він має розслаблюючу та пом’якшуючу дію на шкіру.

Парафін застосовують:

  • внаслідок отримання травм, хвороб опорно-рухового апарату - перелом кісток, розрив м'язів і зв'язок, вивих суглобів, артроз, артрит, невралгія;
  • при травмах і наслідків хвороб периферичної нервової системи (остеохондроз хребта, нейропатії тощо);
  • маючи хвороби внутрішніх органів: при трахеїті, пневмонії, бронхіті, холециститі та гепатиті, виразкових хворобах, спайкових процесах черевної порожнини тощо);
  • при хронічному захворюванні статевих органів у жінок;
  • при хворобах шкіри (дерматит, нейродерміт, рубцева зміна шкіри);
  • під час реабілітаційного періоду після опіків, обмороження, трофічної виразки, ран;
  • при сухій, загрубілій шкірі для її пом’якшення;
  • для омолодження, збагачення вологою шкіри;

Завдяки парафіну посилюється ефективність лікувальної дії спеціальних масел та гелів. Парафін використовують у ЛФК, для масажу, бальнеологічних процедурах - лікувальні ванни, душ ,грязі, морське купання, вплив змінних чи магнітних струмів. Однак важливо, щоб перерва між цими процедурами становила  одну-дві години.

Які є види парафіну?

Існує декілька різновидів парафіну, кожен з яких має свої властивості та хімічний склад. Ось деякі з них:

  1. Парафін технічний - це найпоширеніший вид парафіну, який використовується у різних галузях промисловості, включаючи виробництво свічок, косметичних засобів, харчової та фармацевтичної промисловості.
  2. Медичний/косметичний парафін - використовується для лікування різних захворювань шкіри, таких як сухість, тріщини, запалення, дерматит та ін.
  3. Харчовий парафін - використовується у харчовій промисловості для зберігання та консервації різних продуктів.
  4. Парафін для виготовлення свічок - використовується для створення свічок різних видів та форм.
  5. Парафін для змащення - використовується для змащення механізмів та машин, щоб забезпечити їх ефективну роботу.

Як застосовувати парафін:

Для початку потрібно розтопити парафін на водяній бані
Метод нашарування: за допомогою плоского пензля нанести на шкіру розплавлений парафін при температурі 55-60 градусів Цельсія. Закрити компресним папером та загорнути ковдрою.
Парафінова ванночка: розтопіть парафін до більшої температури у 60 -65 градусів Цельсія, занурте кисті чи стопи. Огорніть руки клейонкою та рушником
Серветно-аплікаційна методика: на шкіру накладають серветки (8-10 шарів марлі, перекладених ватою), змочені розплавленим холонучим парафіном. Потім накладають серветки, просочені більш гарячим парафіном (t 65-70 ° С), закривають клейонкою і укутують ковдрою.
Кюветно-аплікаційна методика: розплавлений парафін розливають в кювети глибиною 5 см, викладені медичною клейонкою, яка виступає з кювети по краях на 5 см. Остигає в кюветі парафін (t 50-54 ° С) разом з клейонкою виймають з кювети, накладають на тіло пацієнта і потім накривають ковдрою.
Тривалість парафінових процедур складає від 30 до 60 хвилин. Ці процедури рекомендується проводити щодня або через день. Для досягнення максимального ефекту, курс лікування повинен складати від 15 до 20 процедур, а повторний курс можна проводити через 3-4 місяці.

Парафін можна використовувати повторно. Перед наступним застосуванням необхідно стерилізувати використаний парафін протягом 30-40 хвилин при температурі (t 90-100 ° С) та додати до 20% свіжого парафіну. Якщо з'явилися ознаки ламкості та крихкості, можна додати вазелінове масло до повторно використовуваної парафінової маси. Крім того, перед наступним використанням необхідно очистити використаний парафін, процідивши його через 2-3 шари марлі у розплавленому вигляді. Для зберігання необхідно використовувати оригінальну упаковку та зберігати парафін в сухому, захищеному від світла та дітей місці, при температурі не вище 25 ° C.

Особливості застосування парафіну
При застосуванні будь-якої методики парафінотерапії, особливо важливо, щоб шар парафіну, що прямо дотикається до шкіри, мав низьку температуру (t 50-55 ° C). Це не тільки запобігає безпосередньому контакту з більш гарячими шарами парафіну, що може спричинити опіки, але і забезпечує рівномірне і тривале проникнення тепла в тканини протягом всієї процедури. Після затвердіння, парафін злегка стискає тканини, що допомагає підвищити ефективність прогрівання. Перед проведенням парафінотерапії рекомендується проконсультуватися з лікарем і, при необхідності, провести крапельний тест на переносимість препарату. Курс процедур можна повторювати за узгодженням з лікарем.

Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до парафіну та його складових може відрізнятись в кожної людини. Перед застосуванням парафінових процедур варто звернутись до лікаря для консультації та оцінки можливих ризиків. Ці процедури не рекомендуються для людей з гострими запальними процесами, серцево-судинними захворюваннями, цирозом печінки, захворюваннями щитоподібної залози, інфекційними захворюваннями, спадково-дегенеративними прогресуючими захворюваннями нервової системи, а також для жінок у другій половині вагітності та в період лактації. Попередній медичний огляд може допомогти уникнути можливих ускладнень.

Де придбати косметичний парафін в Україні?
Косметичний парафін для рук та ніг в Києві та Україні можна придбати від українського виробника Лабораторії доктора Пирогова в інтернет-магазині Vitasan. Доставка засобів для парафінових аплікацій здійснюється по всій Україні.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Vitasan.com.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті vitasan.com.ua. Детальніше про відмову від відповідальності.


 

Основні атрибути
Вид засобу для парафінотерапіїПарафін косметичний
Форма випуску парафінуБанка
Країна виробникУкраїна
ВиробникDr.Pirogov
Область застосуванняНоги, Руки, Обличчя, Тіло, Суглоби, Лікті
Термін придатності36 міс
Застосування
Застосуваннянашарування, Серветно-аплікаційна методика, ванночки, Кюветно-аплікаційна методика
Склад
Складпарафін
Виробник
Т. В. К. ГРУПЛабораторія Доктора Пирогова
Користувацькі характеристики
Вага1000
Інформація для замовлення
  • Ціна: 401 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner