Кошик
331 відгук
БІШОФІТ ПИРОГОВА питний Полтавське родовищеКУПИТИ БІШОФІТ

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

VITASAN органічні препарати та косметика для здоров'я
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0016:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (50) 913-03-03
Vodafone
+380 (73) 913-03-03
Life
+380 (68) 913-03-03
Kyivstar
VITASAN органічні препарати та косметика для здоров'я
VITASAN
вул. Межигірська, 39/20 (Цокольний поверх), Київ, Україна
vitasan.com.uashop@vitasan.com.ua

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕЛЕВИХ ПРЕПАРАТІВ ПЕЛОВИТАЛЬ і БИШАТОНБИО СІЛЬВЕР ПЛЮС

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕЛЕВИХ ПРЕПАРАТІВ ПЕЛОВИТАЛЬ і БИШАТОНБИО СІЛЬВЕР ПЛЮС

док. мед. наук Ст. Ст. Єжов, А. Я. Пирогів, Л. А. Пирогова, Ф. А. Суботін, канд. мед. наук Ю. І. Андрияшек.

Рівень розвитку сучасної молекулярної біології, біотехнології, фармакології, істотно модифікують загальноприйняті уявлення про можливості шкірної терапії. Помітний прогрес у галузі медицини, зокрема - дерматології, дозволяє препаратів зовнішньої дії вийти на якісно новий рівень. Складні біополімери живої природи складаються з наночастинок, властивості яких багато в чому визначають функціонування цілісного організму, тому в сучасній медицині і косметології постійно ведеться розробка подібних нанопрепаратов, активно впливають на структурно-функціональні властивості організму.

Використання наночастинок (до них прийнято відносити структури, що мають розміри від 1 до 100 нанометрів) в медицині і косметології дозволяє не тільки ефективно доставляти біологічно активні молекули через шкірний бар'єр організму, який вони не здатні долати самостійно, але і істотно змінювати характер дії препарату.

 

Неінвазивні трансдермальні (черезшкірні) методики найбільш ефективні, коли потрібно створити високу концентрацію препарату в якійсь конкретній зоні, депонувати препарат для його пролонгованої дії за рахунок створення шкірно-підшкірного депо, наприклад, при болю в суглобах, уражених артритом.

Крім того, при введенні через шкіру ліки не подразнює травний тракт, значить, знижується ризик появи ускладнень, пов'язаних з патологією шлунково-кишкового тракту. Більш того, іноді при цьому способі доставки речовин вдається нівелювати роль детоксикаційної функції печінки, інактивуючи багато введені в організм ліки. При трансдермальном введення, речовина надходить у кров поступово, з шкірно-підшкірного депо, його концентрація в кров'яному руслі завжди залишається в заданій терапевтичної зоні. Передозування або падіння концентрації до дуже низького рівня при цьому також не відбувається. Існує велика кількість лікарських форм для місцевої (локальної) терапії.

Це гелі, мазі, креми, бальзами, пасти, лініменти. В даний час найбільш широке поширення одержали різні гелі — м'які лікарські форми в'язкої консистенції, здатні зберігати форму і володіють пружністю і пластичністю. Порівняно з мазями, гелі - перспективна лікарська форма, так як вони мають pH близький до pH шкіри, не закупорюють пори шкіри, швидко і рівномірно розподіляються в гелі можна ввести гідрофільні лікарські речовини і навіть суспензії.

В даний час виділяють декілька способів трансдермального застосування лікарських гелів – аплікації або нанесення, механічне втирання поєднання їх з різними методами фізіотерапії – постійним електричним струмом (електрофорез) і ультразвуковою терапією (ультрафонофорез).

Для проведення досліджень та розробки методичних рекомендацій були використані препарати компанії - виробника «Т. В. К. ГРУП», Україна (Київ). У програмі досліджень були задіяні препарати на основі бішофіту полтавського родовища:

Бишатобио Сільвер Плюс

Пеловиталь Актив (з додаванням пелоидного комплексу).

На основі проведених випробувань і застосування в санаторно-курортній практиці були зроблені відповідні висновки, які оформлені методичні рекомендації по застосуванню і затверджено МОЗ України.

Дія зазначених вище препаратів пов'язане з гармонійно підібраним складом, що базується тільки на природних активних компонентах. Активные компоненти препаратів, локально посилюють кровопостачання, сприяють прискоренню обміну речовин в підшкірно-жировій клітковині, виведенню шлаків і розщепленню жирів. У складі препаратів мінеральний і пеллоидный комплекс, іонне срібло, ефірні та жирні олії, а так само витяжки з лікарських трав і рослин. Збалансований і опрацьований склад, визначає їх ефективність в комплексному лікуванні та реабілітації пацієнтів при пошкодженнях опорно-рухового апарату, захворюваннях нервової системи, судинних захворюваннях кінцівок, при травмах, ударах, розтягненні сухожиль і м'язів і т. д.

Препарати володіють широким спектром дії: протизапальну, бактерицидну, знеболюючу, протинабрякову, покращують кровопостачання в органах і тканинах, підвищують місцевий імунітет, знижують проникність капілярів, перешкоджають пошкодження тканин при гострому і хронічному запаленні, викликають регенерацію тканин у вогнищі запалення, посилюють обмінні процеси в клітинах шкіри, ефективно впливають на спайкові процеси (розсмоктують вже існуючі спайки, перешкоджають утворенню нових).

Наводимо дані досліджень по застосуванню гелевих препарату «Бишатон Сільвер Плюс» і «Пеловиталь Актив» у санаторно-курортній реабілітації хворих з неврологічним проявом остеохондрозу, і поліартриту. Неврологічне прояв остеохондрозу є медико-соціальною проблемою, так як вираженість клінічних симптомів цього захворювання спостерігається в період активної трудової діяльності (від 25 до 55 років). Поряд з медикаментозним, ортопедичним і хірургічним лікуванням, широко застосовується комплексне санаторно-курортне лікування, що включає бальнеогрязелікування, масаж, ЛФК, дієту, фізіотерапевтичне лікування (лікарський електрофорез, ДМВ, магнітотерапія, лазеротерапія, магнітолазеротерапія, зональна декомпресія, ультразвук).

Для лікування даної патології в санаторно-курортної реабілітації застосовувався фонофорез з гелем на основі бішофіту, колоїдного срібла, лікарських трав і рослин- «Бишатон Сільвер Плюс»

Фонофорез з даними гелем входив в комплексне санаторно-курортне лікування, що включає ванни, (шавлієві, хвойні, скипидарні, гальваногрязь, бруд аплікаційну у вигляді, брюк, курток), масаж, ЛФК.

Фонофорез з гелем «Бишатон Сільвер Плюс» призначався у дні прийому ванн, через день.

При наявності протипоказань до призначення грязелікування, фонофорез призначався щодня за стандартною методикою; по лабільною або стабільною методикою в імпульсному режимі. На курс від 8 до 12 процедур.

ПОВНИЙ ТЕКСТ 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner